Змагання на першість факультету з футболу — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Змагання на першість факультету з футболу

09.09.2018 року на Факультеті податкової міліції проведено змагання на першість факультету з футболу. Даний захід відбувся за підтримки голови Профспілкової організації курсантів Алєксєонова Євгена та спорторга факультету Коваля Вадима, який безпосередньо приймав участь у змаганнях та показав відмінний рівень фізичної підготовки.

А результати змагань наступні: 
1 місце – команда 4-го курсу
2 місце – команда 3-го курсу
3 місце – команда 2-го курсу
4 місце – команда 1-го курсу. 

Особливу майстерність, спритність та високий рівень навичок продемонстрували: Балатцький Владислав Сергійович (ПМПМ-17-2), Коваль Вадим Дмитрович (ПМПФ-16-2), Захарчук Дмитро Миколайович (ПМПФ-16-2) та Колосовський Владислав Романович (ПМПМ-16-4)!
Номінація «Найкращий вболівальник» також визначила своїх переможців. Ними виявились курсанти 1-го курсу, які найактивніше підтримували своїх гравців.

Друге місце у цій номінації отримали курсанти 3-го курсу , а третє зайняли курсанти 2-го курсу, щодо четвертого місця, його отримав 4-й курс. Дякуємо усім вболівальникам за їх емоційність та щиру підтримку своїх команд.

Тож, вітаємо переможців, бажаємо їм впевнено долати нові вершини, йди до нових перемог та з нетерпінням чекаємо наступних захоплюючих змагань!