Виставка-меморіал “Блокпост пам’яті” на факультеті податкової міліції

За ініціативи керівництва першого курсу, 11.12.2017 року, в музеї факультету податкової міліції розпочала свою роботу виставка-меморіал “Блокпост пам’яті”. Вже вдруге курсанти отримали змогу поспілкуватися з організаторами та на власні очі побачити, що таке війна на Сході України. Усі експонати є втіленням реалій життя – це речі, як загиблих, так і живих героїв України, які боролися за незалежність нашої неньки в період з 2014 по 2017 рік. Здебільшого ці знахідки із Ілловайська, учочища. Савур могила, міст і селищ навколо них.

Якрозповідав Володимир Жарко, один із організаторів, що виставку можна умовно поділити на дві частини: перша – пам’ятки про загиблих солдатів, зібрані власне на полі бою, а друга – особисті речі, які надавали родини, після ідентифікації їх тіл.

Вражаючим є те, що кожна дрібничка має свою історію та втілює у собі того, хто був її власником. Метою виставки є збереження пам’яті про кожного, із числа 3700 осіб, які стали янголами-охоронцями збереження суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Згадаймо, що курсанти першого курсу, ще на території комплексу споруд Михайлівського Золотоверхого монастиря, 28.08.2017 відвідали дану виставку.

І знову, страшні й моторошні речі, які ми тільки можемо уявити стали реальністю.

Кожен з присутніх почерпнув для себе щось нове, і ще більше переконався, що Україну є кому захищати!
Тому, ми вкотре закликаємо усіх і кожного до миру! Закликаємо бути патріотами! Закликаємо бути чесними і справжніми людьми, цінуючи кожну хвилину життя і не втрачати надію!

Користуючись нагодою факультет податкової міліції запрошує усіх охочих відвідати виставку та отримати незабутні враження від побаченогo.