ВИПУСК МАГІСТРІВ — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

ВИПУСК МАГІСТРІВ

9 лютого 2018 року на Факультеті податкової міліції відбулося урочисте шикування з нагоди випуску магістрів. Ректор Університету ДФС України Пашко Павло Володимирович, начальник Головного оперативного управління ДФС України Геннадій Олексійович Лісовий та Перший заступник начальника Головного оперативного управління, доктор юридичних наук Володимир Ярославович Мацюк, привітали випускників з отриманням довгоочікуваного диплому та звання лейтенанта податкової міліції, побажали їм майбутніх професійних успіхів та натхнення.

Найкращі випускники Тарасенко Роман, Ковтун Любов та Годимчук Вікторія були занесені до Золотої книги пошани Університету. Міліцейський вальс та проходження урочистим маршем начолі з Ректором запам’ятаються приємними враженнями всім присутнім на святі. Тож щирі вітання нашим випускникам-лейтенантам! Кар’єрного росту, успіхів на службі та досягнень на благо розвитку держави!