Відвідання Національного академічноно театру — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Відвідання Національного академічноно театру

18 лютого 2017 року курсанти факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції завітали до Національного академічноно театру російської драми імені Лесі Українки, який завжди славився своїми акторськими та режисерськими індивідуальностями.

Для наших хлопців та дівчат була запропонована для перегляду одна з останніх прем’єр Російської драми, вистава «У полоні пристрастей» («Камінний господар») Лесі Українки, поставлена режисером Михайлом Рєзниковичем, викликала великий резонанс у наших друзів. Для коллективу театру ця робота — знакова, бо ім’я великої поетеси лесинкiвці носять вже 76 років.
Актори заворожували своєю майстерністю, було приємно, що так думали багато глядачів, які по закінченню вистави аплодували акторам стоячи і кричали «браво». Сама поїздка залишила після себе багато позитивних моментів, курсанти отримали море задоволення та емоцій та змогли побачити для себе неперевершену гру акторів , те сценічне життя прожите ними на сцені легендарного театру.