Відбувся музичний вечір пам’яті, присвячений Андрію Кузьменку лідеру групи «Скрябін» — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Відбувся музичний вечір пам’яті, присвячений Андрію Кузьменку лідеру групи «Скрябін»

4-го лютого 2019 року в Університеті ДФС України відбувся музичний вечір пам’яті, присвячений Андрію Кузьменку лідеру групи «Скрябін» за участю курсантів та студентів Факультету податкової міліції.

Андрій Кузьменко – це людина унікальна, нетипова та нестандартна, його музичні творіння неймовірно багатогранні та ні з ким не зрівняні.

Він був співаком, композитором і виконавцем якого любив майже весь український народ.

На вечорі прозвучали найвідоміші хіти Кузьми, а саме: «Місця щасливих людей», «Старі фотографії», «Люди, як кораблі», «Спи собі сама», «Мам» та багато інших.

Пісні звучали у виконанні курсантів, студентів та співробітників Факультету податкової міліції також декламувались вірші, присвячені пам’яті Андрія.

Вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, адже усі присутні в залі глядачі активно брали участь у концерті та підспівували виконавцям.

Андрій Кузьменко, або просто Скрябін як ми завжди його називали, зробив неймовірний внесок в розвиток української музики, на його піснях росло покоління народжених на початку 90х, він став кумиром та прикладом патріотизму для багатьох ровесників незалежної України.

З його трагічною смертю ми втратили великого генія української музики!

Але його творчість народила нових зірок, які гідно продовжують справу Андрія Кузьменко!