Університет піклується про своїх ветеранів — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Університет піклується про своїх ветеранів

Великдень – це особливий день, який завжди символізує весну, оновлення природи, очікування та сподівання на щось особливе й радісне.

З нагоди наступаючого великого свята Всіх християн – Пасхи Господньої та зважаючи на карантин, офіцери Факультету податкової міліції на чолі з проректором з питань підготовки кадрів податкової міліції – Чмелюком Василем Васильовичем та за підтримки Ректора УДФСУ – Пашка Павла Володимировича і голови Ради ветеранів УДФСУ – Сластьоненка Олександра Андрійовича, привітали ветеранів Університету та доставили Пасхальні набори до святкового столу.

Більше 50-ти Пасхальних наборів попередньо були освячені отцем Василем у церкві Святого Миколая, що знаходиться на території УДФСУ. Незважаючи на ситуацію в країні, ми піклуємося про наших ветеранів і допомагаємо їм у цей складний період, але при цьому не забуваємо про дотримання заходів безпеки під час карантину.