Турнір з Армреслінгу серед Навчально-наукових інститутів та Факультету податкової міліції Університету ДФС України на честь 5-ї річниці підрозділу податкової міліції по роботі в зоні ООС — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Турнір з Армреслінгу серед Навчально-наукових інститутів та Факультету податкової міліції Університету ДФС України на честь 5-ї річниці підрозділу податкової міліції по роботі в зоні ООС

06 лютого 2020 року факультетом податкової міліції спільно зі студентським ректоратом за підтримки громадської організації «ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР» та спортивно-стрілецького клубу «КУПОЛ» було проведено турнір з Армреслінгу серед Навчально-наукових інститутів та Факультету податкової міліції Університету ДФС України на честь 5-ї річниці підрозділу податкової міліції по роботі в зоні ООС.

На заході були присутні керівник спортивно – стрілецького клубу « Купол» , Герой України – Олександр Володимирович Порхун, проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції-начальник факультету податкової міліції – Василь Васильович Чмелюк, а також інші офіцери факультету, що несли службу на сході України. Під час відкриття турніру було вшановано хвилиною мовчання Дмитра Жарука та покладено квіти до його меморіалу.

Метою турніру стало популяризація та подальший розвиток армреслінгу, пропаганда здорового способу життя, залучення курсантів та студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом і підвищення рівня спортивної майстерності. Переможців заходу було нагороджено дипломами та подарунками від спортивно-стрілецького клубу «КУПОЛ». Бажаємо наснаги та перемог у майбутньому!