Спортивно-творче свято до Дня народження Факультету — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Спортивно-творче свято до Дня народження Факультету

17 травня 2018 року запам’ятається всім шаленими емоціями, азартом та крутими нагородами, адже в цей день на стадіоні Університету ДФС України відбулося вже традиційне спортивно-творче свято, організоване на честь святкування Дня народження рідного Факультету, а саме 21 рік з дня його створення. За всі роки існування Факультет випустив більше ніж 3200 офіцерів. Він готував і сьогодні готує професіоналів своєї справи у всі регіони нашої держави! Наче такий молодий і квітучий та вже багато пережив на своєму шляху. І з такою юнацькою завзятістю він прямує до світлого майбутнього, до мрій та успіхів як і кожен з нас у свій 21 рік. Яскраве та емоційне свято було організовано таким чином, що кожен курс мав продемонструвати свої виступи у різних номінаціях:
1. Стройова пісня;
2. Біг на 100 метрів чоловіки/жінки;
3. Танцювальний конкурс;
4. Естафета 4х100;
5. Конкурс пісні;
6. КВН.
Неможливо оминути увагою надзвичайний та просто дивовижний показовий виступ нашої збірної команди «Легіон», яка в черговий раз вражала всіх прийомами рукопашного бою, ММА, бойового самбо та хортингу, а також прощальний і не менш вражаючий виступ нашої команди з КВК «Все по чуть-чуть» з їх цікавими та життєвими жартами.
А переможцем спортивно-творчого свята та річної спартакіади в запеклій боротьбі став 2 курс.
Змагання принесли всім не тільки пам’ятні нагороди, а й море позитивних вражень та нереальний адреналін адже спорт, активність та різносторонність формує оптимізм та бадьорість духу. Безсумнівно, сьогоднішній захід, ще більше зблизив та показав міць і силу курсантської сім’ї.
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ФПМ!