Спектакль «Мотылёк»

Все те, що почуває наша душа у вигляді доволі неясних відчуттів, театр підносить нам у гучних словах і яскравих образах, сила яких вражає нас.

Вечір 13 грудня в Університеті ДФС України проходив у досить нестандартній формі, адже актовий зал Університету перетворився в театр справжньої драми. На сцені було продемонстровано сповнений філософського сенсу спектакль «Мотылёк», і це саме той випадок, коли побачене можна назвати мистецтвом.

Справжніми акторами стали курсанти та офіцери факультету податкової міліції, які просто неперевершено грали свої ролі та змогли передати нам всі свої почуття і емоції. Серед них були : Малиш Олександр, Гончарук Олександр, Черненко Максим, Шерстов Микита та красуня Ільченко Юлія. Організатором та постановником цього успішного і шедеврального спектаклю була Колесник Юліана. Звичайно ватро відмітити, що успіх спектаклю залежить і від якості публіки, яка сьогодні була досить масштабною, але артистам вдалося донести до кожного глядача свої почуття і переживання, які залишаться в душі надовго. Своїми враженнями від побаченого з глядачами та акторами поділився ректор Університету Пашко Павло Володимирович.

Дякуємо всім за отриману емоційну насолоду, масу незабутніх вражень та естетичне задоволення від побаченого на сцені. БРАВО!!!