Розважальний квест — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Розважальний квест

05.02.2017року на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції було проведено розважальний квест, що був приурочений до 21-ої річниці створення Податкової міліції України.

За умовами квесту гравці повинні були розслідувати діяльність фіктивного підприємства по виробництву горілчаних і тютюнових виробів, знайти і затримати керівника організації. Всі команди були налаштовані на перемогу, активно виконували поставлені перед ними завдання, проявили свою відмінну фізичну форму та знання історії Податкової міліції. Учасники чудово провели час, отримали море позитиву від командної гри та цікавих завдань.

Ну звичайно ж про переможців квесту, що проявили неаби яку кмітливість та логіку, активність та всі найважливіші якості податківця, вітаємо переможців квесту – команду 3-го курсу, бажаємо гарно провести час на вечірньому сеансі перегляду фільма, білети на який були придбані за сприяння профспілки курсантів факультету податкової міліції. Всім командам дякуємо за веселу гру, ми старалися для вас!