Підписано меморандум про співпрацю — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Підписано меморандум про співпрацю

23 травня в стінах Університету відбулась унікальна та історична подія – з метою налагодження більш тісних взаємостосунків покликаних на пропаганду здорового способу життя та розвиток спорту, було підписано меморандум про співпрацю Університету ДФС України та Всеукраїнської Федерації рукопашного бою України.

Меморандум підписали Президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою України, майстер X Дану РБ, тренер , суддя Міжнародної категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Гартвич Олександр Георгійович та в.о. проректора з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України,полковник податкової міліції – Чмелюк Василь Васильович. 

Крім того сьогодні були вручені подяки Голови державної фіскальної служби України учасникам команди ДФС, які вибороли третє командне місце в Кубку Президента України з рукопашного бою. Курсанти та студенти Факультету мали змогу спостерігати за надзвичайно цікавим майстер класом Президента Всеукраїнської федерації з рукопашного бою України Гартвича О.Г.


Впевнені що підписання меморандуму дасть новий поштовх розвитку у стінах Університету такого виду єдиноборств, як рукопашний бій.