Науково-практичний семінар на тему «Використання можливостей міжнародної організації кримінальної поліції – ІНТЕРПОЛ» — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Науково-практичний семінар на тему «Використання можливостей міжнародної організації кримінальної поліції – ІНТЕРПОЛ»

Для курсантів 3-4 курсів науково – педагогічним складом кафедри фінансових розслідувань Факультету було організовано науково-практичний семінар на тему «Використання можливостей міжнародної організації кримінальної поліції – ІНТЕРПОЛ». Семінар було проведено старшим інспектором з особливих доручень Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Інтерполу в Україні Букіна М. О.

Під час семінару було розкрито питання співробітництва правоохоронних органів України з Інтерполом, розглянута структура Інтерполу та організація міжнародного співробітництва в рамках Інтерполу.


Курсанти мали змогу дізнатися, як відбувається робота з базами даних Інтерполу та яким чином вноситься інформація до них, як організовується взаємодія правоохоронних органів України з даним Департаментом та яким чином відбувається взаємодія Департаментів на міжнародному рівні. 

Зацікавленість курсантів проявлялася у великій кількості запитань стосовно практичної діяльності працівників Інтерполу. Семінар пройшов у дружній обстановці та на високому організаційному рівні.