На факультeті податкової міліції пройшла акція «Подбай про свою безпеку» — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

На факультeті податкової міліції пройшла акція «Подбай про свою безпеку»

14 березня 2017 року на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України в рамках запобіжних заходів за підтримки виконуючого обов’язки начальника факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Чмелюка Василя Васильовича, працівником відділення з виховної та соціально-психологічної роботи Сідун Оксаною Юріївною, Сухих Володимиром Антоновичем старшим викладачем кафедри фізичного виховання та спорту, інструктором з протипожежної підготовки, майстром спорту з рукопашного бою з досвідом служби в органах по боротьбі з організованою злочинністю та за участю інспектора керівництва 4-го курсу Дороховського Олександра Вікторовича – відбулася акція «Подбай про свою безпеку», яка розроблена для дітей шкільного віку. Для учнів було проведено тренінг та розказано в інтерактивній формі основні правила безпеки на вулиці, у суспільстві і що немало важливо для сучасного життя – це правила безпеки в Інтернеті та соціальних мережах.

Для дітей шкільного віку зараз дуже актуальною стала дана тема, тому на передодні канікул у навчальних закладах важливо нагадувати дітям про безпеку поведінки. Наше суспільно схвилювали страшні новини про так звану «гру» під назвами: «Синій кит», «Розбуди мене о 4:20», «Тихий дім», «Я в грі» та інші, батьки хвилюються через те, що підвищилась злочинність на вулицях, збільшились випадки викрадання дітей. І щоб діти не ставали жертвами шахраїв та злочинців, ми маємо виховувати належні навички. Діти підліткового віку не завжди можуть почути батьків та їх застереження, тому необхідно щоб з’являлись інші авторитетні дорослі, які зможуть попередити та донести інформацію про їх безпеку в зрозумілій формі.
Дітям дуже сподобався даний захід, в якому були відпрацьовані ситуації, в яких діти можуть стикнутися в своєму житті та розглянули шляхи виходу з них: викрадання на вулиці, опрацювання техніки виривання з тисків. Також кожна дитина мала можливість пройти спеціальні тести, після яких було перевірено як дитина засвоїла навички щодо своєї безпеки. Програма заходу була розроблена психологами разом зі спеціалістами по боротьбі з організованою злочинністю, а реалізували все це курсанти факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції. Тому ми дуже сподіваємося, що діти зробили для себе правильні висновки, і в майбутньому їм доведеться з легкістю захистити себе від злочинців та уважно користуватися інтернет ресурсами.