Міжнародна науково-практична конференція — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Міжнародна науково-практична конференція

24 травня 2019 року Факультетом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції на базі Національного університету державної фіскальної служби України було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Захист економічних інтересів України в районах здійснення операції об‘єднаних сил», яка є актуальним питанням сьогодення.

На заході були присутні ряд національних та міжнародних експертів правоохоронних органів та представники виконавчої влади, а саме Консультативна місія Європейського союзу, Незалежна антикорупційна комісія з питань оборони, перший заступник начальника Головного упраління ДФС у м.Києві І. Скороход, начальник управління оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції Головного оперативного управління ДФС України А. Кривошеєв, заступник директора ДНДІ внутрішніх справ МВС України О. Користін, начальник Управління активних заходів Головного оперативного управління ДФС України І. Клочко, представник митної служби в Україні та Республіці Молдова Хайко Вільд.

На конференції було обговорено ряд питань правового та організаційного забезпечення протидії незаконному переміщенню товарів в зоні проведення операції об‘єднання сил.

Дякуємо учасникам за цікаві виступи та плідну дискусію.