Майстер-клас з легкої атлетики для курсантів 1-го курсу — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Майстер-клас з легкої атлетики для курсантів 1-го курсу

Сьогодні 29 жовтня в гості до курсантів Факультету завітала видатна українська спортсменка Петлюк Тетяна Григорівна, заслужений майстер спорту України, срібна призерка Чемпіонату Європи 2007 року та Світу 2008 року з бігу на 800 метрів, півфіналістка Олімпійських ігор у Афінах та Пекіні яка провела захоплюючий та надцікавий майстер-клас з легкої атлетики для курсантів 1-го курсу Факультету податкової міліції. 

Як зауважили курсанти, їм надзвичайно сподобався майстер-клас. Вони сумлінно виконували всі вправи з натхненням і захопленням через те, що поряд з ними зірка світового рівня. 
По завершенню майстер-класа курсанти мали нагоду зробити спільне фото з чемпіонкою, а також подякувати гості гучними оплесками вдячності за цікаво а головне з користю проведений час.

Отож, Факультет податкової міліції, зокрема кафедра спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки бажає Тетяні швидких доріжок, міцних ніг, подальших перемог, сили та натхнення, долати все нові вершини і здобувати все більше перемог!