Майстер-клас на тему «Правовіаспекти застосування спеціальних засобів під час необхідної оборони» — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Майстер-клас на тему «Правовіаспекти застосування спеціальних засобів під час необхідної оборони»

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права у період з 10 по 14 грудня 2018 року, кафедрою Спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки було проведено майстер-клас на тему «Правові аспекти застосування спеціальних засобів під час необхідної оборони» для студентів Факультету податкової міліції. 

Цього року Всеукраїнський тиждень права відбуватиметься вже в одинадцяте та розрахований на те, щоб привернути максимальну увагу органів державної влади та суспільства до тих правових проблем, які виникають у громадян.

12 грудня 2018 року у класі тактичної підготовки співробітники кафедри СД та ОПП Антоненко С.А. та Бадьора С.М. на чолі з начальником кафедри Грищуком В.Л. ознайомлювали особовий склад групи ПБДО-18-2 з особливою матеріальною частиною, правовими підставами використання та застосування спеціальних засобів, травматичної зброї в різних умовах. 

Слід зауважити, що з поставленими завданнями студенти впорались на відмінно! Учасники залишились задоволені, отримали безліч нової інформації та позитивних емоцій.