Курсанти податкової міліції відвідали концерт Олександра Галицького — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Курсанти податкової міліції відвідали концерт Олександра Галицького

24.04.2017 року до Міжнародного дня книги та авторського права на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції було організовано концерт авторських пісень поета та композитора, колишнього випускника нашого вузу Олександра Галицького.

Ще за студентських років Олександром було написано багато віршів. Доречі, зараз багато з цих текстів увійшли до його пісенних альбомів, таких як: Тотем; 10.08; Лінії та концертний альбом Bucha live. А пісня “Крила” увійшла в топ 100 найкращих українських пісень. Також він був учасником відомих колективів “Тотем”, “Парад планет” та проекту Galickiy, учасником якого є і тепер. Не дивлячись на смислову доступність пісень, автор ніколи не намагався потрапити в формат, а передаючи особисті враження і своє бачення навколишнього і внутрішнього світу, легко зачіпав струни в душах слухачів. Олександр успішно виконує не тільки авторські пісні, а й ретро композиції, кавер-версії популярних хітів. За роки своєї творчості поет і музикант як сольно, так і в складі групи “Парад планет” брав участь у різних фестивалях. Таких як: “Перлини сезону”, “Таврійські ігри”, “Новий світ”, за результатами яких був нагороджений дипломами переможця.

Також Олександр активно виступає на сцені пліч-о-пліч з відомими артистами в таких концертних залах як “Жовтневий палац”, Будинок культури (КПІ). Неодноразово виступав на відкритих майданчиках міста Києва: “Майдан Незалежності”, Європейська площа, “Співоче поле”, Хрещатик. Виступаючи на різних сценах, брав участь у святкуванні державних свят. Протягом довгих років бере пряму і непряму участь у культурному житті нашого рідного міста. Важливу роль у його творчості, як зазначає сам автор, відіграє оточення, а поруч з Олександром завжди хороші люди, талановиті музиканти та справжні друзі.

Концерт пройшов у дружній атмосфері, усі присутні в залі глядачі активно підспівували виконавцю: байдужих до дійства на сцені не було. Адже в нашому житті так не вистачає маленького свята, а Олександр Галицький нам його подарував.