Курсантами 4-го курсу було проведено практичні заняття — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Курсантами 4-го курсу було проведено практичні заняття

07 жовтня 2017 року курсантами 4-го курсу було проведено практичні заняття, щодо ведення вогневого контакту з противником в умовах міста приурочених до Дня вшанування пам’яті Героя України Сергія Цимбала – курсанта Факультету податкової міліції, який загинув в зоні проведення АТО, захищаючи суверенітет та незалежність України.

Досвід здобутий в зоні Антитерористичних операцій передали сьогодні курсантам Костянтин Лохвицький – журналіст, учасник АТО, інструктор з вогневої та тактичної підгтовки, Андруліс Йонас Йонас – начальник 4-го курсу, учасник АТО та Малиш Олександр Вікторович – начальник 3-го курсу, учасник АТО.

Майбутні офіцери ознайомились та відпрацювали на практиці методи та способи захоплення та утримання будівель, а також способи зачистки міста від незаконних збройних формувань.
Протягом декількох годин курсанти удосконалили знання із тактичної підготовки, та вдосконалення інших видів професійної підготовки в умовах міського бою.