Курсант факультету податкової міліції призер чемпіонату світу з бойового самбо — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Курсант факультету податкової міліції призер чемпіонату світу з бойового самбо

Спорт – це не просто заняття, це стиль життя! На сьогоднішній день популяризація спортивної діяльності серед молоді є невід’ємною частиною освітнього процесу.

Натеренах Української землі є велика кількість олімпійських чемпіонів, майстрів спорту та кандидатів в майстри спорту. Це свідчить про те, що наша нація прагне до досконалості, вірить у свої сили та тренує впевненість та витримку, подаючи приклад іншим.

15 грудня 2017 року в Душанбе, Таджикистан, відбувся чемпіонат світу з бойового самбо серед чоловіків. Збірна команда України здобула перемогу в командному заліку. Вагомий внесок в дану премогу вніс Олексій Кривець, курсант 4 курсу, навчального взводу ПМП-14-3, факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації податкової міліції який зайняв 3-е місце у ваговій категорії до 57 кг.

Всіми пишаємося його майстерністю, силою волі і духом, та віримо, що попереду його чекають нові вершини, нові успіхи та великі досягнення. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнені, що в майбутньому Олексія чекають Великі перемоги!