Керівницво університету на ранковому шикуванні привітало дівчат зі святом весни — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Керівницво університету на ранковому шикуванні привітало дівчат зі святом весни

07.03.2017 року на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції на ранковому шикуванні були присутні ректор Пашко Павло Володимирович та керівництво факультету, які привітали усіх дівчат із нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Курсантами чоловічої статі здійснено марширування на честь однокурсниць та подаровано їм квіти. Крім того, рядовому 4 курсу навчального взводу ПМСД 16-1, Салях Валентині Володимирівні, присвоєно звання «прапорщик податкової міліції».
Від щирого серця вітаємо вас із прекрасним весняним святом!
У цей світлий день бажаємо вам гарного настрою, радісних посмішок, весни у серці! Нехай життя нагадує квітучий сад та буде сповнене добром, теплом і турботою ваших близьких.
Залишайтесь назавжди коханими, витонченими, чарівними у своїй непередбачуваності і, як перші проліски, будьте водночас ніжними і стійкими до всіх негараздів!