Історія факультету


         30 травня 1997 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №518 «Про підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції» у структурі Українського фінансово-економічного інституту ДПА України створений факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

         1 липня цього ж року Наказом Державної податкової адміністрації України №207 «Про створення факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції», затверджено структуру та штат факультету.

         25 квітня 2000 року Наказом Державної податкової адміністрації України №1108 «Про реорганізацію кафедр» з 01.09.2000 р. кафедра оперативно-розшукової діяльності та слідства реорганізована в кафедру організації оперативно-розшукової діяльності (організації ОРД).

         23 квітня 2004 року Наказом Державної податкової адміністрації України №237 кафедра бойової та спеціальної фізичної підготовки перейменована на кафедру спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки (СД та ОПП).

         24 травня 2007 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 з метою підготовки фахівців для оперативних та слідчих підрозділів податкової міліції органів державної податкової служби України створена кафедра фінансових розслідувань.

         18 лютого 2009 року Наказом Державної податкової адміністрації України №305 в результаті реорганізації кафедри адміністративного та фінансового права і кафедри управління та адміністративної діяльності створена кафедра управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності.

         30 травня 2017 року факультет святкував свій 20-річний ювілей.

Pin It on Pinterest