Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Грати

Огляд

У грі з чарівною чарівницею слота Lucky Lady's Charm deluxe 6 можуть брати участь 5 або 6 барабанів залежно від положення опції Extra Bet. Десять ліній надають чудовий шанс побачити красуню і заробити пристойну суму в Париматч казино.

Мета

Твоє завдання в слоті Lucky Lady's Charm deluxe 6 зводиться до того, щоб формувати на 10 лініях ланцюжки, що включають до 6 однакових символів.

Бонусні символи

Lucky Lady
Зображення Lucky Lady слугує вайлдом і замінює всі картинки, крім магічної кулі (скатера). При випаданні в комбінації леді також подвоює її вартість.

  • Магічна куля
  • Магічна куля виконує роль скатера й оплачується без урахування розташування. Група з 3 і більше магічних куль активує безкоштовні обертання.

Бонусні функції

  • Безкоштовні обертання
  • Щойно на екрані з'являються три і більше магічних куль, чарівниця дарує тобі 15 безкоштовних обертань. Під час призового раунду всі виграші потроюються. Єдиний виняток: якщо до моменту запуску працюють 6 барабанів, кожна комбінація в безкоштовних обертаннях оплачується в 6-кратному розмірі! Повторне випадання не менше 3 магічних куль приносить додатковий цикл обертань.

  • Extra Bet
  • Кнопка Extra Bet додає 6-й барабан. Це вимагає подвоєння ставки й обов'язкового використання 10 ліній, але дає змогу досягти приголомшливих успіхів. Як говорилося вище, підключення 6-го барабана в 6 разів підвищує суму виграшу в безкоштовних обертаннях.

Довідка

Маги бувають справжні та хибні. Справжня чарівниця живе в слоті Lucky Lady's Charm deluxe 6! І як годиться чарівниці, вона знає секрет абсолютного щастя. Багато хто намагався знайти ключ до її серця, але став жертвою чаклунських чар. Але ж треба лише зберегти холодну голову і просто дочекатися, коли Леді Удача сама вкладе в руки казкову суму. Дерзай!

X
Реєстрація Бонус