Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Irish Coins

Грати

Огляд

Слот Irish Coins знайомить зі світом ірландських кобольдів. Тут є вічнозелені луки, талісмани у вигляді конюшини, мухоморів і монеток, а також колодязь, у якому повнісінько золотих монет. Одним словом, гра, яка безмежно радує на 5 барабанах із 20 лініями виплат у Париматч казино!

Мета

Твоє завдання в слоті Irish Coins полягає в тому, щоб формувати від лівого краю активних ліній безперервні ланцюжки, що включають до 5 однакових символів.

Бонусні символи

Вдалося знайти золоту монетку? Чудово! Ця цінна річ здатна привернути велику удачу. Вона служить вайлдом і замінює всі символи, крім скатера. Спробуй ще зібрати три колодязі за раз, щоб отримати доступ до скарбів безкоштовних обертань!

Безкоштовні обертання

Група з 3 колодязів активує - 7, група з 4 колодязів - 10, група з 5 колодязів - 20 безкоштовних обертань. Особливо важливу роль у призовому раунді відіграє фіолетовий колодязь, який з'являється лише на 5 барабані. Якщо він є частиною комбінації скатерів, кількість нарахованих безкоштовних обертань подвоюється або потроюється, а заодно дає змогу виграти до 60 безкоштовних обертань!

Функція Irish Coins

Функція Irish Coins може спрацювати випадково як у звичайній, так і призовій грі. На екран додають до 15 додаткових вайлдів і після завершення розстановки оплачують результат.

Довідка

Ласкаво просимо в райський куточок нескінченного процвітання! Куди не глянеш, усюди сяє зелень: неосяжні пагорби, чотирилиста конюшина, соковиті галявини, де веселяться добродушні кобольди та, імовірно, закопані монети упереміш із золотими монетами. Слот Irish Coins припаде до вподоби всім, хто цінує в житті позитив, а також цікавиться міфами, золотом і чудовим приростом монет! Ти можеш махом витягнути зі щасливого колодязя до 60 безкоштовних обертань!

X
Реєстрація Бонус