Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Грати
Граючи в Parimatch у слот Gorilla тобі доведеться вирушити в джунглі - імперію могутнього Сільвербека! Щоб подорож стала прибутковою, важливо не випускати її з поля зору - тільки горила знає, в яких заростях лежать найщедріші суми. Коли почуєш захоплений крик мавп, значить десь поблизу є карта Африки: ти теж, до речі, можеш порадіти, тому що ця картинка запускає безкоштовні обертання, в яких полювання за твістами розгорнеться по-справжньому. Якщо буде потрібна допомога, шукай тотемну маску. Вона здатна врятувати будь-яку комбінацію.

Приступай до спілкування з приматами на 5 барабанах і 50 (!) лініях виплат! Твоє завдання - заповнити лінії ланцюжками з 5 однакових символів. Призові комбінації рахуються за шаблонами від лівого до правого краю. Оплачуються тільки безперервні послідовності.

Безкоштовні обертання

Три картинки Африканського континенту (скатери) в будь-яких позиціях на екрані запускають 10 безкоштовних обертань. Призова гра проводиться за налаштуваннями останнього стандартного раунду. Особливістю є те, що з кожним спіном додаватиметься черговий символ із написом WILD і твої шанси на головний приз зростуть до максимуму! Друге випадання 3 скатерів приносить 5 додаткових обертань - потім ця чудова здатність більше не діє і скатери оплачуються за своєю звичайною вартістю.

X
Реєстрація Бонус