Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Diamond Cash Mighty Buffalo

Грати

Грай в Diamond Cash Mighty Buffalo онлайн

Земля ігрової прерії затремтіла. Настав час підняти пил навколо 4 джекпотів!

Незаймана дика природа, наскільки вистачає очей - багряне вечірнє сонце опускається за горизонт північноамериканської прерії. На цьому захоплюючому дух тлі в слоті Diamond Cash Mighty Buffalo у казино Париматч тягнуться могутні буйволи та величезні стада. Цікаво, чи вдасться тобі заманити їх на свій рахунок? Є тільки один спосіб з'ясувати це. Змахни ласо, натиснувши на кнопку прокрутки, і займися полюванням за 4 функціями з практично необмеженими можливостями в цій приголомшливій грі, оснащеної з'єднаним джекпотом.

Дика природа кличе! Дане керівництво до гри містить короткий курс виживання в пригоді на 5 барабанах.

Diamond Cash Mighty Buffalo являє собою онлайн-слот формату 5 х 3 з 25 лініями. Твоє полювання виявляється успішним щоразу, коли на лінії виплат розташовуються щонайменше 3 однакові символи. Водночас важливо, щоб твої виграшні комбінації утворювали безперервну послідовність зліва направо.

Символи в онлайн-слоті Diamond Cash Mighty Buffalo

На Дикому Заході мешкає безліч різноманітних диких тварин. Буйволи, орли, ведмеді, койоти та пуми зустрічаються поодинці або в зграях. На додаток до них пропонуються король і дама, вайлди, які беруть на себе роль інших символів, і золоті монети, здатні трансформуватися в інші символи. Крім того, за допомогою 6 алмазів ти вимостиш собі шлях у функцію Diamond Cash, де можна пополювати за 2 статичними і 2 з'єднаними прогресивними джекпотами. Усі алмази є скатерами і можуть принести виграш незалежно від ліній.

Функція Diamond Cash у слоті Diamond Cash Mighty Buffalo

Якою б не була прекрасною незаймана дика природа - ніщо не зрівняється з алмазами! Якщо за одне обертання випадають не менше 6 розкішних блискучих каменів, стартує функція Diamond Cash. Усі тригерні камені фіксуються, і ти отримуєш 3 безкоштовних повторних обертання для решти позицій, щоб поліпшити кількість алмазів. Кожен додатковий дорогоцінний камінь знову повністю відновлює лічильник безкоштовних обертань. Функція закінчується, коли:

  • витрачено всі безкоштовні повторні обертання
  • або у всіх позиціях на екрані присутній алмаз.

В останньому випадку ти виграєш найбільший із можливих призів цієї гри: Grand джекпот!

Функція Wild Spin у слоті Diamond Cash Mighty Buffalo

Ця функція доступна тільки у функції Diamond Cash і активується алмазом із написом "Wild". Завдяки йому ти отримуєш коло безкоштовної прокрутки, де в будь-якому місці з'являється випадкова кількість додаткових вайлдів. Тим самим твої шанси на успіх значно збільшуються.

Функція Sticky Spin у слоті Diamond Cash Mighty Buffalo

Ця функція теж доступна тільки у функції Diamond Cash. Вона активується алмазом із написом "Sticky". Спочатку утримуються всі символи, які входять до складу виграшної комбінації. Потім виконується повторне обертання. Якщо виграшні комбінації розширюються, тобі надають додаткові повторні обертання. Так триває доти, доки не перестануть виникати нові комбінації або доки не будуть зафіксовані всі позиції.

Функція Colossal Spin у слоті Diamond Cash Mighty Buffalo

Ця функція також передбачена тільки у функції Diamond Cash і спрацьовує під час появи алмаза з написом "Colossal Spin". Поряд із ним на 3 центральних барабанах виникає гігантський вайлд, який відкриває абсолютно нові можливості.

X
Реєстрація Бонус