Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Грати

Огляд

Слот Book of Ra уже давно став культовим ігровим автоматом. Але тепер у нього є не менш цікаве продовження яке можна протестувати у ПаріМатч казино! Тобі належить побувати в ролі захопленого археолога і зайнятися пошуком скарбів на 5 барабанах з 10 лініями виплат. До речі! Археолог є найприбутковішим символом!

Мета

Щоб виграти пристойну суму, необхідно збирати від лівого краю ліній безперервні ланцюжки від 2 - 3 однакових зображень.

Бонусні символи

Книга Ра служить скатером, а також запускає безкоштовні обертання, якщо випадає в кількості трьох і більше штук. Крім того, вона здатна формувати призові комбінації навіть у разі розкиду і допрацьовувати результат підміною відсутньої картинки.

Функції

Щойно на екрані з'являються не менше трьох книг Ра, настає довгоочікуваний момент запуску десяти безкоштовних обертань. Перед початком раунду випадковим чином вибирають символ, який розширюватиметься на весь барабан у разі появи групою з 2 або 3 картинок. Такий спеціальний символ не вимагає суміжного розташування, а тому істотно спрощує приріст монет. Поряд з цим у тебе є шанс продовжити безкоштовні обертання і підключити в підсумку до 9 спеціальних символів, що розширюються.

Довідка

Слот Book of Ra Magic дарує чудову можливість відчути себе справжнім археологом, досліджувати темні лабіринти пірамід і впоратися з прокляттям фараонів. Цей шедевр виступає продовженням знаменитого ігрового автомата Book of Ra , а також оснащений незвичайною функцією, яка дає змогу додати до 9 спеціальних символів, що розширюються, у захопливі безкоштовні обертання!

X
Реєстрація Бонус