Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Big Bankin Bonanza

Грати

Грай у Big Bankin Bonanza

Порівняно зі слотом Big Bankin Bonanza, Волл-Стріт - це вибоїста ґрунтова дорога. У цьому автоматі формату 5 на 3 з 10 лініями виплат грошики самі радісно пурхають до тебе в руки - в Parimatch казино шанси на виграш валяються буквально на вулиці. А за дещиці везіння тобі залишається лише підібрати їх. На тебе чекає безліч колоритних символів, які здатні забезпечити не тільки задоволення, а й солідний дохід. Познайомся з хитромудрим керуючим банком, який допомагатиме тобі на правах вайлда в питаннях оптимізації прибутку тощо, а також, якщо пощастить, випробуй безкоштовні обертання, в яких тобі світить сила-силенна додаткових опцій.

Уже сверблять руки? Далі ти дізнаєшся все, що необхідно знати майбутньому генію банківської справи.

Перш ніж піднятися у вищі сфери банкінгу, тобі необхідно освоїти відповідні ази на кшталт таблиці множення. У цьому випадку це означає: спочатку вибери ставку і натисни на кнопку запуску. Це приводить барабани в рух, у міру якого символи падають на фінансовий паркет, і в тебе з'являються шанси на виграш.

Символи в онлайн-слоті Big Bankin Bonanza

У слоті Big Bankin Bonanza є 9 звичайних символів. Якщо від 2 до 5 однакових символів випадають поспіль на одній із ліній виплат у порядку зліва направо, ти одразу ж виграєш. Але найцікавіше починається, коли з'являється символ карти. Оскільки він є скатером, який може активувати функцію безкоштовних обертань (див. нижче) і відкрити перед тобою світ абсолютно нових можливостей.

Під час безкоштовних обертань на сцену також виходить керуючий банком - він грає роль вайлда. Керуючий здатний не тільки забезпечити тобі додаткові безкоштовні обертання, а й перетворити звичайні символи, як-от щаслива свинка, кейс із грошима, капелюх і сейф, на грошові символи.

Як працює функція безкоштовних обертань в онлайн-слоті Big Bankin Bonanza

На барабанах залишилися 3, 4 або 5 скатерів? Чудово, тим самим ти моментально виграєш 10, 15 або 20 безкоштовних обертань відповідно! Величезна перевага безкоштовних обертань: ти отримуєш більше шансів на успіх без необхідності вкладати гроші.

Щоразу, коли з'являється керуючий банком, суми на відповідних грошових символах у комірках барабанів підсумовуються і виплачуються тобі на рахунок. За кожної 4-ї появи діловитого фінансового начальника відбуваються такі 2 речі. По-перше, змінюється грошовий символ. Спочатку він постає у вигляді щасливої свинки, потім у вигляді кейса з грошима, капелюха і, нарешті, сейфа. По-друге, ти отримуєш ще 7 безкоштовних обертань - і так доти, доки в спеціальному ряді над барабанами не будуть зібрані 12 банкірів.

X
Реєстрація Бонус