День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Тридцять років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Наша зустріч – це данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної й трагічної афганської війни, яка тривала у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна. 

Сьогодні на вечорі пам’яті в Університеті ДФС України прозвучали пісні у виконанні курсантів, студентів та співробітників Факультету податкової міліції, також декламувались вірші, присвячені тій страшній події.

Велика подяка нашим сьогоднішнім гостям, а саме: полковнику Малашенко Валерію Олександровичу, підполковнику Чмихову Михайлу Васильовичу та старшому прапорщику Слепцову Миколі Миколайовичу.
Також окрема подяка усім учасникам, які приймали участь у сьогоднішньому заході та співаку-композитору Галицькому Олександру.

Шановні ветерани-інтернаціоналісти. Прийміть найкращі побажання у зв’язку з 30 річницею закінчення бойових дій в Афганістані. Щастя, здоров’я, успіхів у всіх ваших справах! 

Ми низько схиляємо голови перед Вами, матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули.