День гостинності — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

День гостинності

04 лютого 2017 року на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції відбувся День гостинності. Ми раді були вітати в наших стінах абітурієнтів. З радістю розповіли їм про наш факультет, його історію створення, структуру, життя курсантів та умови вступу, ознайомили зі спеціалізованими класами, навчальними лабораторіями, полігонами, які повністю відповідають вимогам щодо підготовки фахівців з фінансових розслідувань та митної безпеки. Завершальним етапом було відвідування гуртожитку курсантів.

Була можливість побачити житлові приміщення та умови проживання. Для абітурієнтів на кафедрі спеціальних дисциплін та організацій професійної підготовки, були представлені показові виступи, де наші курсанти показали свої вміння рукопашного бою. Абітурієнти були в захваті від побаченого. Всім сподобався теплий прийом на нашому факультеті, тому запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої курсантської родини. Адже саме ви – майбутнє економічної безпеки держави!