Делегація консультативної місії ЄС в Україні на факультеті податкової міліції

24 листопада 2017 року Університет державної фіскальної служби України та зокрема Факультет податкової міліції відвідала делегація Консультативної місії ЄС в Україні.

Важливо зазначити, що такий захід відбувся за результатами міжнародного круглого столу на тему: «Побудова ефективної системи підготовки фахівців з фінансової безпеки держави», що організовувався Факультетом та проходив 27 жовтня 2017 року в Університеті.

Делегація Консультативної місії ЄС, яку супроводжували ректор Університету, професор Пашко П.В., та керівництво Факультету податкової міліції, ознайомилася з діяльністю, можливостями навчально-наукових інститутів Університету та зокрема Факультету податкової міліції у напрямі підготовки фахівців у сфері фінансових розслідувань.

Протягом зустрічі з представниками Консультативної місії ЄС обговорювалися можливості співпраці з Факультетом податкової міліції в рамках підготовки фахівців у сфері фінансових розслідувань шляхом проведення тренінгів іноземними експертами як для викладачів, так і для курсантів.

Переконані, що зазначена зустріч з делегацією Консультативної місії ЄС сприятиме налагодженню взаємодії та значною мірою підвищить ефективність підготовки фахівців у сфері фінансових розслідувань за найкращими європейськими практиками.