Проведено шикування для постійного та перемінного особового складу — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Проведено шикування для постійного та перемінного особового складу

09.04.19 на Факультеті податкової міліції було проведено шикування для постійного та перемінного особового складу, на якому були присутні ректор Університету Пашко П.В., Перший заступник начальника Головного оперативного управління ДФС України, доктор юридичних наук Мацюк В. Я. та в.о. начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України Беспалов М. О. Керівництвом ДФС відмічено плідну та ефективну роботу колетиву та керівництва Факультету в підготовці кадрів для служби, вказані перспективні напрямки розвитку.

З метою посилення напрямку роботи по підготовці фахівців з боротьби та упередження фінансових порушень в реальному секторі економіки за погодженням з керівництвом ДФС наказом ректора Університету була введена посада проректора з питань підготовки кадрів податкової міліції-начальника факультету підготовки, передготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, на яку було призначено Чмелюка В.В., що в свою чергу було підтримано гучними оплесками та вітаннями особового складу.

Крім того курсантам, що мали досягнення в спорті та науці було приємно отримати грамоти, дипломи та медалі з рук керівників Державної фіскальної служби.