Практичний семінар з надання домедичної допомоги — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

Практичний семінар з надання домедичної допомоги

16 березня 2018 року на кафедрі Спеціальних дисциплін та організації професійної підготовки Факультету податкової міліції Університету ДФС України було проведено практичний семінар з надання домедичної допомоги для студентів та курсантів Факультету.

На заході були присутні начальник кафедри Грищук Віктор Леонідович та директор ННІ економіки, оподаткування та митної справи Швабій Костянтин Іванович, а проводила його спеціально запрошена гостя – Ярошенко Тетяна, яка є кваліфікованим інструктором з тактичної медицини та кризовим психологом. 

Присутні мали змогу дізнатися про психологічні стани, які можуть виникнути в момент надання домедичної допомоги та як з ними боротися, що робити при кровотечах та як користуватися турнікетом для їх зупинення.

Практична частина семінару заключалась в імітації присутніми певної ситуації, яку було необхідно вирішити та проаналізувати.

Дякуємо Тетяні Ярош, адже вона не лише збагатила присутніх знаннями та навичками, а ще й на власному прикладі продемонструвала як важливо володіти основами домедичної допомоги.