День Святого Миколая — Офіційний сайт факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

День Святого Миколая

19 грудня усі з нетерпінням чекають на одне з найбільших та значущих свят – це день Святого Миколая. Християни вірять, що він здійснює бажання та творить дива в цей особливий день. Курсанти та студенти Факультету податкової міліції прийняли участь у конкурсі присвяченому цьому казковому дню під назвою: «Прикрась свій поверх та створи святкову атмосферу».

Як завжди наші курсанти та студенти вразили журі своєю креативністю та винахідливістю і дійсно можна сказати впевнено, що настрій та атмосферу вони зуміли нам подарувати.

Тож вітаємо переможців 4-го курсу з першим місцем, вони отримали солодких дідів морозів у кількості 112 штук і вирішили передати їх до дитячого будинку та порадувати діток у цей чудовий день. А також третій курс з другим місцем, другий з третім місцем, а нашому першому курсу курсантів та студентів вітаємо з почесним четвертим місцем.

Тож від усього серця прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на благі справи та милосердя, а також подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань!